top of page

Majstrovstvá SR v modernej gymnastike, apríl 2018

Xénia Kilianová je aj pre rok 2018 majsterkou Slovenska v modernej gymnastike. S náskokom 12,05 bodu suverénne zvíťazila na majstrovstvách Slovenska v kategórii senioriek. Popri celkovom víťazstvu si vybojovala ďalšie štyri medaily za všetky náčinia, s ktorými v sobotu odcvičila - obruč, loptu, kužele a stuhu.

Celkovo priniesli gymnastky zo športového gymnázia do Nitry 10 zlatých, 3 strieborné a 4 bronzové medaily.

V kategórii senioriek sa na celkovom 4.mieste umiestnila naša Alexandra Čechová, ktorej sa vydarila zostava s obručou (2.) a kužeľmi (3.).

Natália Majzlíková sa radovala z 3.miesta so ziskom jednej zlatej (obruč), dvoch strieborných (lopta, kužele) a jednej bronzovej medaily (stuha).